Stil Bilgisayar 2000 yılında, konusunda deneyimli olan uzman bir kadro tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana tüm müşterilerinin güvenini kazanmak ve memnuniyetini sağlamak adına istikrarlı çalışma anlayışına ve prensiplerine bağlı kalarak kendini yenileyen tarzıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Bir firmanın ihtiyacı olan bilgisayar teknik servis, web tasarım, web hosting, mail hosting, domain tescil, bilgisayar-donanım satış, notebook tamiri, güvenlik kamerası ve alarm sistemleri, network kurulumu ve wireless/internet hizmetleri sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Stil Bilgisayar olarak farklı sektörlerde çalışan müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmet üretmek ilkemiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak her türlü teknolojik gereksinimlerini karşılamak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan; farklı, rekabetçi, sürekli büyüyen ve karlı bir firma olmak hedefimiz olacaktır.