Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, bilgisayar donanımı, çalıştırdığı yazılımlar veya bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Sistem destek hizmetinin bir bütün olarak alınması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle 2000 yılından bu yana, referans gösterebileceğimiz birçok kurumsal firmaya bakım anlaşması altında bilgi teknolojileri konusunda destek ve çözümler üretmekteyiz.

2-10 adetli küçük ağlardan daha kapsamlı lokal ve global ağlara kadar tek noktadan çözümler üretiyoruz. Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanlarının yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti “Bakım Anlaşması” yaptığımız tüm firmalarımıza sunmaktayız.

Yıllık Bilgisayar Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajları Nelerdir ? 

  • Bilgisayar Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz firmamız bünyesinde öncelik kazanırlar.
  • Telefon, canlı destek, uzak masaüstü bağlantısı ve yerinde servis gibi hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir.
  • Müşterilerimiz, bilgisayarları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar.
  • Donanımsal olarak bozulan cihazlar alınarak yerine geçici çözüm sağlayacak cihazlar verilir. Müşterimizin bilgisayarı en kısa sürede onarıldıktan sonra tekrar eski yerine kurulur.
  • Verilerinin yedekleri periyodik olarak alınır. Dolayısı ile veri kaybına uğramazlar.
  • Düzenli olarak virüs, spy taramaları ve güncellemeleri yapılır.
  • Yeni teknolojilerden ve firma içerisinde uygulanabilecek alanlardan anında haberdar olurlar. Böylelikle bilişim alt yapısı sürekli ve verimli bir şekilde çalışmasını devam ettirir.
  • Donanım maliyetleri dışında hiçbir ek ücret ödemezler.
  • Müşterilerimiz firmaları için gerekli olan bilişim ürünlerini araştırarak zaman kaybetmezler.
  • Bakım anlaşmalı müşterilerimizin ihtiyacı olan bilgisayar, yazıcı vs. donanımsal ürünler uzman danışmanlarımız tarafından incelenir. En uygun ürün piyasa fiyatlarında temin edilerek gerekli kurulumları yapılır ve adresine teslim edilir. Ayrıca firmamızdan aldıkları her üründe uygun ödeme koşulları ve özel indirimler uygulanır.