Güvenlik Sistemleri

Kameralı güvenlik, görüntü kayıt, internet üzerinden izleme gibi sistemlerin kurulum ve teknik servis hizmetini kapsamaktadır.

Güvenlik Sistemleri küçük, orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlarda olmazsa olmaz bir demirbaştır. Güvenlik kamera ve sistemleri hırsızlık gibi durumların önüne büyük ölçüde geçebilmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte güvenlik sistemleri de yeni bir boyuta taşınmıştır.

  • Dijital Video Ses Kayıt ve Transfer Sistemleri

Dijital Görüntüleme Sistemleri ile güvenliğini  ve denetimini sağlamak istediğiniz mekanları bilgisayar ortamında kontrol etmeniz mümkün..
Bu sistemle kameraların takılı olduğu ev veya işyerinizi günlerce yüksek video kalitesi ile kayıt altına alır, istediğiniz zaman pratik şekilde arşiv kayıtlarını seyredebilir, delil olarak kullanabilirsiniz. Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz fark etmez. Internet veya telefon hatları kullanılarak sisteme özel şifre ve yetkilerde bağlanıp canlı görüntüleri veya arşivinizi seyredebilirsiniz.

  • Gece Görüşlü Kameralar/ IR Kameralar

Gece görüş kameralar sektörel adı ile IR kameralar, aydınlatmanın yetersiz olduğu veya aydınlatma uygulanamayacak alanlarda CCD kameralara gece görüşü sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.
Day-Night (Gündüz Renkli-Gece S/B modu) özelliğine sahip kameralar insan gözünün göremediği Kızılötesi IR ledler ile sadece CCD’nin algılayacağı bir aydınlatma oluşturarak gece görüşü sağlamaktadır.

  • CCTV Kameralar

Yüksek kalitede Renkli ve Siyah beyaz Sony, Sharp ve Samsung CCD formatında üretilen kamera modellerimiz günümüz teknolojisinin görüntü kalitesi ve stabil çalışma özellikleri ile farklı ortamlarda ihtiyaca göre kullanılmaktadır.

Dvr kayıt cihazı, dvr kartlı sistem, ip kamera, cctv kamera sistemleri vb. ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.